DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a. s.


Objednávka zájezdové dopravy

Údaje o objednateli
Adresa objednatele
zadejte číslo účtu, ze kterého bude hrazena faktura za dopravu
Kontaktní osoba
Zadejte příjmení a jméno kontaktní osoby dle vzoru:
Zadejte tel. číslo, na kterém je dostupná určená kontaktní osoba.
Zadejte e-mailovou adresu, na které je dostupná určená kontaktní osoba.
Údaje o přepravě
Místo a čas přistavení vozidla
:
Cílové místo
Místo a čas návratu
:
Pokud se liší datum dne přistavení vozu a dne plánovaného návratu (např. dvoudenní výlet s odjezdem v sobotu dopoledne a návratem v neděli večer) uveďte tuto informaci do poznámek níže.
Pro mezinárodní dopravu lze použít pouze tato vozidla: IVECO MAGELYS PRO, SCANIA TOURING HD, SCANIA IRIZAR CENTURY, IVECO CROSSWAY SFR 160 A Klimatizací disponují všechna vozidla kromě následujících: IVECO CROSSWAY SFR 160 E, KAROSA C 956 AXER, AUTOBUS MHD
Pokud chcete k vozidlu přiobjednat přívěs zvolte ANO. Přívěs lze připojit pouze k vozidlům vybaveným tažným zařízením, tj. IVECO MAGELYS PRO, SCANIA IRIZAR CENTURY, IVECO CROSSWAY SFR 160 A, IVECO CROSSWAY SFR 160 C.
Vyberte vozovnu, ze které má být vozidlo vysláno, když nevyberete preferovanou vozovnu bude vozidlo vysláno z nejbližší vozovny, která má na daný termín volný vybraný typ vozidla. Pokud vyberete vozovnu, která daným typem vozidla nedisponuje, bude vysláno vozidlo z nejbližší vozovny která jím disponuje.
CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk, nebo robot a slouží k zamezení posílání automaticky zpracovaných dat. Pro potvrzení spočítejte rovnici níže a do pole za rovnítkem doplňte výsledek.
5 + 11 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou úlohu a napište její výsledek. Např. pro 1+3 napište 4.
Položky označené znakem * jsou povinné údaje.

Po úspěšném odeslání formuláře Vám nejpozději do 24 hodin přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu zpráva potvrzující jeho přijetí. Pokud se tak nestane, byl formulář vyplněn chybně, neúplně, nebo došlo k technické závadě. V takovém případě Vás žádáme o zkontrolování, zda zpráva neskončila označená jako spam, popřípadě zda nemáte plnou e-mailovou schránku. Následně prosím vyplňte a odešlete formulář znovu. V případě opakovaných problémů s odesláním formuláře nám svůj požadavek prosím zašlete na e-mailovou adresu info@dpmost.cz.
DPmML, a.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené ve formuláři výše budou zabezpečeně uchovány v listinné podobě ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.